Już 20 czerwca, w sobotę w Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zainaugurujemy Lato z „Symbiozą”– akcję, mającą na celu zaproszenie małych i dużych mieszkańców Krakowa do wspólnej, leśnej zabawy. Tematem każdej soboty będzie inna roślina.

Będziemy na Was czekać w godzinach od 10.00 do 17.30.

Zamiast zjeść śniadanie w domu, zabierz je ze sobą do Lasu Wolskiego, by z całą rodziną rozpocząć sobotę na kocyku w pięknych okolicznościach przyrody.

Nie zapomnij swojej ulubionej książki i zrelaksuj się na wypożyczonym od nas leżaku lub hamaku.

W międzyczasie, zapraszamy do udziału w przygotowanych przez nas licznych aktywnościach – w programie m.in.: rodzinne warsztaty z ceramiki na świeżym powietrzu, warsztaty zero waste, kącik majsterkowicza oraz spacery leśne.

Jedną z naszych atrakcji jest oprowadzanie po ekspozycjach stałych w budynku Centrum oraz spacery leśne, również w języku angielskim – dajcie znać swoim obcojęzycznym znajomym!

Las Wolski jest wspaniałym miejscem do organizowania plenerów malarskich – wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia sztalug i uwolnienia swojej artystyczno-przyrodniczej duszy.

Dla bardziej aktywnych, przygotowane zostały również gry terenowe.

Brzmi ciekawie?

Zapisy już ruszyły – ze względu na panujący reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona. Śledźcie proszę naszą stronę na Facebooku, gdzie znajdziecie najaktualniejsze informacje z życia CEE „Symbioza”.

Do zobaczenia!