Zaadoptuj poidełko dla ptaków!

Letnie upały dają się we znaki wszystkim, również zwierzętom. Jest okazja, aby im pomóc. Wystarczy, że zaopiekujesz się specjalnie przygotowanym przez nas poidełkiem dla ptaków i owadów.

Rozdawać będziemy je w Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie w Lesie Wolskim oraz na PrzyStani na plaży (kontener Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie stacjonujący na Bulwarze Kurlandzkim w okolicach mostu Kotlarskiego). Waszym zadaniem będzie umieszczenie ich w pobliskich miejskich terenach zielonych i objęcie systematyczną opieką i nadzorem.

Jak możecie zostać opiekunem takiego poidełka?
Zapoznajcie się dokładnie z regulaminem i wypełnijcie formularz, następnie odbierzcie poidełko w wybranym przez Was miejscu.

Poidełka będą do odebrania w Symbiozie (od wtorku do soboty od 9 do 17) oraz na PrzyStani na plaży (od poniedziałku do piątku od 15 do 21, w sobotę i niedzielę od 11 do 21).
Podpisany regulamin możecie przekazać nam w momencie odbioru poidełka lub przesłać skan na adres mailowy edukacja@symbioza-krakow.pl

Udział w akcji jest bezpłatny i trwa do wyczerpania zapasów!

Wszelkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniu oraz na stronie. Regulamin akcji do pobrania znajdziecie tutaj.

Gdy wszystkie poidełka znajdą już swoich opiekunów, stworzymy interaktywną mapę, dzięki której będziecie mogli sprawdzić ich dokładną lokalizację.