Trzeciego czerwca, w najbliższą sobotę, zapraszamy wszystkich leśnych rodziców wraz z leśnymi dziećmi na wyjątkowe atrakcje.

Wsłuchując się w Wasze prośby przygotowaliśmy leśny dzień dziecka pełen przygód! Będziemy nie tylko podziwiali rozkwit czerwcowej przyrody, świetnie się bawili, podejmując kolejne wyzwania, czy rozwiązywali łamigłówki, ale damy sobie również czas na to, by w naturze zacieśniać rodzinne więzi. Przecież to Wy tworzycie symbiozową rodzinę. Zdradzając nieco więcej, w programie zawarliśmy:

Rzekotkowe podrygiwanie

Taneczna rozgrzewka przed leśną wyprawą to jest to, co leśne dzieci lubią najbardziej. Dzięki temu nabierzemy energii do działania.

Leśne włóczęgowanie

Trzygodzinna włóczęga po leśnych ostępach, polanach, ścieżkach i szlakach. W trakcie tej wyprawy przewidujemy relaksujące przerwy. Koniecznie weźcie z sobą kocyki, hamaki lub karimaty. Będzie nieśpiesznie, więc wszyscy bez problemu dadzą radę.

Ogniskowe bajania

Każdy włóczykij lubi posiedzieć przy ognisku, porozmawiać, czasem też pobajdurzyć. Chcemy posłuchać Waszych leśnych historii, podzielić się emocjami, a przede wszystkim – na luźno pośmiać się i spędzić miło czas. Pamiętajcie, aby przynieść swoje smakołyki. Po wyczerpującym leśnym dniu dziecka będziecie mieli okazję upiec i podjeść małe co nieco.

Bilety tutaj