Zapraszamy w najbliższą sobotę, 10 lutego. Tylko u nas można zostać LoveLasem i zakochać się w Lesie z Symbiozą. Walentynki to świetna okazja do wzięcia udziału w warsztatach, dzieki którym zauroczycie się leśną przyrodą. Kontakt z naturą jest przecież budowaniem relacji pełnej miłości i szacunku. Może to być wyjątkowy prezent dla Waszej drugiej połówki, Mamy czy Taty z okazji nadchodzącego święta. Dzięki temu spędzicie wyjątkowe chwile, a przy okazji zrobicie dobry uczynek dla naszej planety.

Przyjdź do nas i daj się uwieść pięknu przyrody. Nie czekaj. Zakochaj się w Lesie z Symbiozą.

Nasz plan na walentynki wygląda następująco:

10:00 – 10:45 Zakochaj się w lesie

12:15 – 13:00 Zakochaj się w lesie

Warsztaty ekologiczno-przyrodnicze z edukatorem.

Jak zakochać się w walentynki to tylko naturalnie! Podczas naszych warsztatów postaramy się, aby zauroczyło Was piękno otaczającej nas przyrody Lasu Wolskiego Dowodem miłości staną się bransoletki wykonane własnoręcznie z użyciem naturalnych materiałów.

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla osób lubiących subtelny minimalizm, jak i tych, którzy wolą błyszczeć. Każdy z uczestników samodzielnie wybierze sploty oraz dodatki w taki sposób, aby bransoletka mogła stać się wspomnieniem miło spędzonych leśnych chwil lub prezentem na Walentynki.

13:00 – 15:30 W rytmie retro

Zapraszamy do Symbiozowego wehikułu czasu, którym wybierzemy się w podróż prowadzącą od późnego renesansu nad górnym Dunajem po modernizm i nowoczesność PRL-u w Lesie Wolskim.

Będziemy snuć historie o eleganckim pawilonie, który niemal sto lat temu został zbudowany w środku lasu; rodzinie Okocimskich, krakowskich urzędnikach i utalentowanym architekcie, dzięki którym ten budynek powstał; bywalcom, którzy odwiedzali cieszącą się ogromną popularnością restaurację. Oddamy też głos osobom pamiętającym organizowane tutaj dancingi i potańcówki.

Pokażemy trochę starych zdjęć, uronimy łezkę wzruszenia i … ruszymy w tany. Retro potańcówkę rozkręcą wiązanki szlagierów niegdysiejszego Krakowa, które przypomni Wesoła Fala Band.

W bilety i wejściówki zaopatrzycie się tutaj.