W najbliższą sobotę, 6 czerwca, Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” będzie zamknięte. Zapraszamy Was oczywiście do Lasu Wolskiego na spacery, do Kawiarni „Mech” na kawę, pyszne lody i ciastka.

W oczekiwaniu na kolejną sobotę i kolejne atrakcje w Symbiozie, popatrzcie, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Was na lato. Warsztaty, spacery i inne aktywności łączące różne formy edukacji ekologiczno-klimatycznej przeznaczone dla różnorodnych grup odbiorców.

  • Przedszkola
  • Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe
  • Szkoły wyższe
  • Dzieci w wieku od 5 do 10 lat
  • Nastolatkowie w wieku od 10 do 14 lat
  • Młodzież w wieku od 14 do 18 lat
  • Osoby dorosłe
  • Seniorzy