W najbliższą sobotę, 6 czerwca, Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” będzie zamknięte. Zapraszamy Was oczywiście do Lasu Wolskiego na spacery, do Kawiarni „Mech” na kawę, pyszne lody i ciastka.
W oczekiwaniu na kolejną sobotę i kolejne atrakcje w Symbiozie, popatrzcie, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Was na lato. Warsztaty, spacery i inne aktywności łączące różne formy edukacji ekologiczno-klimatycznej przeznaczone dla różnorodnych grup odbiorców.
Placówki oświatowe
- Przedszkola
- Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe
- Szkoły wyższe
Grupy zorganizowane
- Dzieci w wieku od 5 do 10 lat
- Nastolatkowie w wieku od 10 do 14 lat
- Młodzież w wieku od 14 do 18 lat
Grupy zorganizowane
- Osoby dorosłe
- Seniorzy
