Audioprzewodniki dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do zwiedzania wystawy z audioprzewodnikiem i poznawania życia lasu z nowej perspektywy. Wyruszcie w wyjątkową, rodzinną podróż wraz z Borsukiem, Rzekotką i Puszczykiem. Opowieść naszych bohaterów sprawi, że zobaczycie las ich oczami. Dzięki audioprzewodnikom tempo wyprawy będziecie mogli dostosować do własnych oczekiwań i odkrywać leśny świat we własnym rytmie.

Audioprzewodnik – Czas na las z Borsukiem

To ja Borsuk. Dzisiaj to ja poprowadzę Cię przez tajemnice najniższej warstwy lasu. Mimo panującego mroku pełno tu życia i wyjątkowych mieszkańców. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na zwiedzanie z audioprzewodnikiem, mam wiele historii do opowiedzenia.

Audioprzewodnik – Czas na las z Rzekotką

Jestem rzekotką, która dziś będzie szeptać Ci do ucha, jak tak małe zwierzę jak ja widzi las. Zazwyczaj przebywam na liściach krzewów i drzew, dlatego doskonale wiem, co i gdzie rośnie w lesie. Jeśli chcesz usłyszeć co jeszcze mam Ci do powiedzenia, zapraszam na zwiedzanie z audioprzewodnikiem. Wyrusz wraz ze mną ku leśnej przygodzie.

Audioprzewodnik – Czas na las z Puszczykiem

Nie usłyszysz mojego lotu, ale dziś możesz usłyszeć moją opowieść. Jestem Puszczykiem podglądającym na co dzień, niedostępną z leśnej ścieżki, najwyższą część lasu. Korony drzew to moje królestwo, gdzie mam swój rodzinny dom. Wraz ze mną oderwiesz się od ziemi i sprawdzisz, jak wiele zaskakujących rzeczy się tu dzieje. Aby to zrobić, zapraszam Cię do zwiedzania z audioprzewodnikiem. Pora na wysokie loty!