Oferta dla półkolonii

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”, będące częścią Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, znajduje się w sercu Lasu Wolskiego, w urokliwym Pawilonie Okocimskim niedaleko Polany Lea.

Stałe ekspozycje Centrum umożliwiają poznanie lasu z zupełnie innej perspektywy – mieszkańców lasu, a dzięki zaangażowaniu wszystkich zmysłów pozwalają doświadczyć niezapomnianych wrażeń, które sprawią, że leśne ścieżki już nigdy nie będą wydawały się takie same. Sporą popularnością wśród najmłodszych odwiedzających cieszy się sala multimedialna ukazująca życie lasu nocą, której zwiedzanie jest utrzymane w konwencji escape roomu. „Symbioza” oferuje również rozmaite zajęcia na świeżym powietrzu – spacery leśne po bliższej i dalszej okolicy, gry i zabawy terenowe oraz warsztaty edukacyjne odsłaniające tajniki przyrody i środowiska naturalnego, pokazujące jak żyć ekologicznie i przeciwdziałać zmianom klimatycznym.

Dla organizatorów półkolonii odbywających się latem 2023 roku przygotowaliśmy wyjątkową ofertę opartą na sprawdzonych i atrakcyjnych dla dzieci aktywnościach. Jeżeli chcecie przyjść do nas w ramach swoich półkolonii, prosimy o kontakt z recepcją Centrum pod numerem telefonu 012 201 88 40 lub adresem e-mail: biuro@symbioza-krakow.pl.

Ofertę można pobrać tutaj.