Wypoczywaj i odkrywaj

Las Wolski zlokalizowany w Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym jest ważnym punktem na krakowskiej mapie i wierzymy, że zachwyci Cię swoim urokiem o każdej porze roku. Strudzonym spacerowiczom oferujemy odpoczynek na leżakach, które bezpłatnie wypożyczysz w recepcji naszego centrum. Marzyciele mogą pobujać w obłokach na rozwieszonych hamakach.

Bezpłatnie u nas wypożyczysz:

leżak

hamak

sztaluga do malowania

książka

Gra terenowa

Polana również czeka na odkrycie. Ułatwi Ci to przygotowana gra terenowa pokazująca, że w każdym miejscu lasu toczy się fascynujące życie. Będziesz zaskoczony jak wiele kryje w sobie leśna „cisza”. Zapoznaj się z informacjami z tablicy edukacyjnej znajdującej się na Polanie, bądź pobierz materiały w formie elektronicznej – wytęż zmysły i odkrywaj.

Mamy nadzieję, że pobyt u nas zainspiruje Cię do obcowania z lasem i samodzielnych wypraw, z których – dzięki uważności i otworzeniu się na kontakt z przyrodą – każda będzie wyjątkowa. Przygotowaliśmy więc mały wstęp.

Nie czekaj i już teraz pobierz nasze gry terenowe oraz mapki leśnych ścieżek, które czekają właśnie na Ciebie. Tak, właśnie na Ciebie – nie ma bowiem dwóch takich samych osób, dlatego Twoje spojrzenie na las i jego życie będzie niepowtarzalne.