Urodziny

W samym sercu Lasu Wolskiego znajduje się urokliwy, modernistyczny pawilon. Otoczony drzewami, zanurzony w zieleni. Dobrze słychać tu śpiew ptaków, łatwo odnaleźć ślady przebywania innych zwierząt. W tym magicznym miejscu można zorganizować urodziny. Ich największą atrakcją jest bliskość przyrody i różnorodne aktywności prowadzone przez naszych edukatorów. Zapraszamy do uczestnictwa w leśnej przygodzie.

Do wyboru są cztery opcje spędzenia tego wyjątkowego dnia:

  • Survival w Lesie Wolskim
  • Dzika przygoda
  • Mały naukowiec
  • Leśna ceramika

Urodziny organizujemy w soboty w godzinach od 12.45 do 15.15. Uroczystość trwa 2,5 godziny, z czego 1,5 godziny to prowadzone przez naszych edukatorów zajęcia, pozostała godzina to czas do dyspozycji organizatora w wyznaczonym miejscu w sali urodzinowej. W razie złych warunków na zewnątrz zamiast spaceru po lesie proponujemy warsztaty o zbliżonej tematyce.

Zapraszamy dzieci w wieku od pięciu lat. Minimalna liczebność grupy to pięć osób, natomiast maksymalna – piętnaście (razem z solenizantem lub solenizantką). Przypominamy, że osoby organizujące przyjęcie są zobowiązane do zapewnienia opieki i nadzoru nad zaproszonymi gośćmi. Pracownicy Centrum nie przejmują opieki nad dziećmi biorącymi udział w przyjęciu. 

Ze szczegółową ofertą można zapoznać się tutaj.

Dostępność terminów można sprawdzić tutaj.

Ceny biletów można sprawdzić tutaj.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu urodzin dostępnego tutaj.