Czy można nauczyć się przyrody w teorii, nie dotykając jej, nie wsłuchując się w jej odgłosy, nie czując smaku i zapachu?
Niby tak… tylko po co, jeśli można inaczej?

Trasa dla bobasa

Z ogromną radością (mimo pochmurnej pogody), pojechaliśmy do Lasku Wolskiego.
Okazało się, że spędziliśmy tutaj nie tylko aktywnie, ale też bardzo ciekawie niemal cały dzień.

Kasai - podróże w sieci

Dziękujemy Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” w Krakowie za zaproszenie i wrażenia, które naszym podopiecznym dostarczyły wiele radości.

Mimo wszystko - fundacja Anny Dymnej

Profesjonalna opieka prowadzących, wspaniała aranżacja przestrzeni wystawy i jej walory edukacyjne zachęcają do ponownej wizyty.

Szkoła Podstawowa nr 106 – im. Artura Grottgera w Krakowie

Całym sercem polecamy warsztaty przyrodnicze i spacery po Lesie Wolskim. Każdy z takich spacerów czy warsztatów ma temat przewodni. Spacer prowadzony w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu tak że nawet najmłodsi uczestnicy wyprawy dadzą radę.

Małopolska Strona Kreatywnych i Przedsiębiorczych

Popołudnie spędziliśmy dzisiaj w cudnym towarzystwie. Wypoczęta, naładowana pozytywna energia wyszłam z lasu – poznajemy las wszystkimi zmysłami.

Beata Kowalik

Gwarantuje Ci, że czeka Was przygoda, odkryjecie to, co jeszcze nie odkryte, będzie mnóstwo pytań i wiele lekcji, które najpewniej zamknięcie w kilku cudownych, wspólnie spędzonych godzinach.

Zaczytani w drodze

Dziś nasze dzieciaczki były w Symbioza – Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM. Dowiedzieliśmy się nawet co zrobić gdy poparzy nas pokrzywa, żaden listek nie jest już dla nas tajemnicą!

Lemon Fitness