Loading Events

« All Events

Czas na las z Borsukiem

16 marca @ 11:3012:15

Zwiedzanie z audioprzewodnikiem wystawy ukazującej życie lasu w dzień.

To ja – borsuk. O tej porze mam wprawdzie w zwyczaju spać w podziemnym apartamencie razem z całą moją rodziną. Dla Was zrobię jednak wyjątek. Będę miał przyjemność być Waszym przewodnikiem po najniższej warstwie lasu i odkryć przed Wami jej sekrety. Mimo panującego mroku pełno tu życia, a wszyscy jej mieszkańcy są wyjątkowi. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam, bo mam wiele historii do opowiedzenia. Poznajcie zatem życie lasu z odmiennej perspektywy. Opowieści snute przez naszych bohaterów sprawią, że zobaczycie las ich oczami.

Aktywność jest przeznaczona dla rodziców i opiekunów z młodszymi dziećmi, powyżej pięciu lat. Nasz leśny świat będziecie mogli odkrywać we własnym tempie – w kolejnych punktach Waszej wyprawy możecie spędzić tyle czasu, ile będziecie chcieli. Pamiętajcie jednak, że całe zwiedzanie jest zaplanowane na 45 minut. W naszym Centrum bawimy się rodzinnie dlatego każdy uczestnik zajęć musi posiadać swój bilet, zarówno opiekunowie, jak i dzieci. 

Wydarzenie odbywa się w ramach dni otwartych krakowskich instytucji miejskich w związku z dwudziestą rocznicą Polski i Krakowa w Unii Europejskiej.

Bezpłatne wejściówki można pobrać tutaj.

Details

Date:
16 marca
Time:
11:30 – 12:15
Event Categories:
,

Organizer

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”
Phone
12 20 18 840

Venue

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”
Al. Żubrowa 15
Kraków, Poland