Loading Events

« All Events

Czas na las z Rzekotką

17 marca @ 13:0013:45

Zwiedzanie z audioprzewodnikiem wystawy ukazującej życie lasu w dzień.

Jestem rzekotką i dziś będę szeptać Ci do ucha opowieści o tym, jak las wygląda z perspektywy tak małego zwierzątka jak ja. W ciągu dnia zazwyczaj wyleguję się na liściach krzewów i drzew, dlatego doskonale orientuję się, co dzieje się w lesie i wiem, co w trawie piszczy. Jeśli chcesz posłuchać, co mam Ci do powiedzenia, zapraszam na wspólne zwiedzanie. Wyrusz razem ze mną ku leśnej przygodzie. Poznajcie zatem życie lasu z odmiennej perspektywy. Opowieści snute przez naszych bohaterów sprawią, że zobaczycie las ich oczami.

Aktywność jest przeznaczona dla rodziców i opiekunów z młodszymi dziećmi, powyżej pięciu lat. Nasz leśny świat będziecie mogli odkrywać we własnym tempie – w kolejnych punktach Waszej wyprawy możecie spędzić tyle czasu, ile będziecie chcieli. Pamiętajcie jednak, że całe zwiedzanie jest zaplanowane na 45 minut.

W naszym Centrum bawimy się rodzinnie dlatego każdy uczestnik zajęć musi posiadać swój bilet (zarówno opiekun, jak i dziecko).

 

Wydarzenie odbywa się w ramach dni otwartych krakowskich instytucji miejskich w związku z dwudziestą rocznicą Polski i Krakowa w Unii Europejskiej.

Bezpłatne wejściówki można pobrać tutaj.

Details

Date:
17 marca
Time:
13:00 – 13:45
Event Categories:
,

Organizer

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”
Phone
12 20 18 840

Venue

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”
Al. Żubrowa 15
Kraków, Poland