Zespół: Strona w przygotowaniu.

Dawid Masło

Miłośnik górskich wędrówek i poszukiwacz przygód, któremu najbliżej jest do Indiany Jonesa. Podobno tam, gdzie natura nie może, Dawida pośle: do kłody martwego drewna, pod kamień czy w nurt szumiącej rzeki. Czasami w pogoni za tym, co lata, biega, pełza, zwisa lub kopie, zagalopuje się z uczestnikami swoich spacerów w najdzikszą miejską przyrodę. Osoba ukazująca świat z perspektywy zdecydowanie większej liczby odnóży, niż sam posiada. Stawia na to, co najważniejsze, czyli refleks ważki i bystre oko doświadczonego badacza. 

Jakub Kałużny

Miłośnik technik survivalowych i bushcraftu czyli polski Bear Grylls. Człowiek potrafiący przeżyć w każdym miejscu i w każdych warunkach, a w dodatku z pełnym poszanowaniem dla otaczającej go przyrody. Nie ma takiego drzewa, które potrafiłoby przed nim zachować swoje tajemnice, ponieważ zna każdy aspekt ich sekretnego życia. W swoich zajęciach podkreśla nierozerwalną więź natury i człowieka ukazując, jak wiele możemy zyskać obcując z przyrodą.

Anna Konik

Pełna zapału traperka mogąca niestrudzenie wędrować leśnymi ostępami. Zdecydowanie zasługuje na swój przydomek przyrodniczego Sherlocka Holmesa. Już od najmłodszych lat uwielbiała przeczesywać ściółkę w poszukiwaniu tropów dzikiej zwierzyny i tak już zostało po dzień dzisiejszy. Jak nikt inny potrafi zbliżyć się do natury pasjonując się każdym, nawet najmniejszym jej elementem. Posiada ogromne serce dla wszystkich leśnych mieszkańców i podczas swoich zajęć potrafi swoją postawą wzbudzić tę miłość również w innych.

Renata Kosowska

Dzieciozaklinaczka, skacząca niczym wiewiórka po leśnych ostępach, nie boi się nawet największych wyzwań dotyczących edukacji przyrodniczej. Nic nie umknie jej uwadze, potrafi czytać z kamieni oraz liści kołysanych wiatrem. Pojawia się niczym magiczna postać wśród leśnych ostępów wszędzie tam, gdzie trzeba wytłumaczyć zawiłe sekrety leśnego życia. Miłośniczka barwnych kolorów potrafiąca definiować je na swój własny, wyjątkowy sposób. Każdy dotknięty jej magiczną przyrodniczą różdżką już zawsze będzie miał otwarte serce na otaczającą go naturę.

Jolanta Smoter

Magdalena Balicka

Anna Krall

Piotr Cypryański