Zapraszamy na Wianki w Symbiozie. Działamy według następującego planu. 7:30 – 9:30 Co w lesie piszczy. Poranna rozgrzewka z ornitologiem Spotkanie z dźwiękowym uniwersum Lasu Wolskiego – niespiesznie i z uważnością na to, co słychać między drzewami. To czas na świadome dostrojenie zmysłów i naukę czytania głosów natury.Liźniemy…

read more…